Využití odvlčovačů

Jaké výhody plynou z využívání odvlhčovačů?

  • Prodloužení životnosti stavby
  • Zabránění hnilobnému procesu
  • Ochrana zdraví
  • Zlepšení klimatu vnitřních prostor
  • Kontrola míry vlhkosti a rosného bodu

Průmysl

V řadě průmyslových a výrobních objektů se manipuluje s hygroskopickými látkami (takové, které snadno pohlcují vlhkost). Aby se předešlo nežádoucím jevům a znehodnocení produktů využívají se zde odvlhčovače.

Seznam produktů:

Záplavy a vodovodní havárie 

Po odstranění vody z nějaké zaplavené místnosti či místa vodovodní havárie stále není vyhráno. Voda vniklá do podlah, stropů a zdí může ještě napáchat nemalé škody a proto je potřeba ji dokonale vysušit. I v této situaci poslouží vysoušeče a odvlhčovací zařízení.

Seznam produktů:

Novostavby 

Dělnické práce na novostavbách musí být často přerušovány z důvodu nepříznivých klimatických podmínek. Bohužel někdy je nutné práci dokončit ve stanoveném termínu za jakýchkoliv okolností. Tuto kritickou situaci Vám pomohou vyřešit kondenzační nebo absorpční odvlhčovače.

Seznam produktů:

Vlhké objekty 

Spoustu starších nebo špatně izolovaných budov trápí nadměrná vlhkost, která může dávat příznivé podmínky pro vznik plísní a různých nežádoucích organismů. Nečekejte až Vás zachvátí některá z nemocích způsobených těmito původci a řešte situaci ihned některým z našich mobilních odvlhčovačů.

Seznam produktů: